קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי כשר לאירוע קטן

קייטרינג בשרי כשר לאירוע קטן

במדינת ישראל, קייטרינג בשרי כשר הינו עניין נפוץ למדי, בשל ההקפדה של אורח החיים היהודי על חוקי התורה בהקשר למזון שאנו נהנים ממנו. כאמור, הכשרות הינה נושא רגיש עבור אזרחים רבים, שעלולים לראות בו גורם מכריע בגינו יגיעו או לא יגיעו לאירוע מסוים.

נעים מאוד, Meat&Meating מציע קייטרינג בשרי מעולה, בהתאם לכל החוקים והתקנות המחמירות ביותר. לארוחה נפלאה וכמובן – כשרה.

קייטרינג בשרי כשר וטעים!

כשאתם מארגנים אירוע, אחד הדברים שהכי חשובים לכם הוא שהאורחים שלכם – כולם, ירגישו בנוח. אם חלילה תתעורר אי נוחות בקרב האורחים בשל המזון וכשרותו, גם בשל הספק הקל ביותר, הם עלולים לעזוב את החגיגה. קייטרינג בשרי כשר יבטיח שאי נעימויות שכאלו לא יקרו אצלכם באירוע, כך שכל האורחים יוכלו לקחת חלק בשמחה. אז, כשאתם בוחרים את הקייטרינג לאירוע שלכם, זכרו לוודא קיומם של שני הדגשים הבאים:

  • משגיח כשרות – המשגיח נשלח לבית העסק מטעם הרבנות, על מנת לפקח על כשרות המטבחים העוסקים בפעילות ציבורית כגון מסעדות, בתי מלון, בסיסים צבאיים, בתי חולים, עסקי קייטרינג ועוד, באופן שוטף ומקצועי. יש לציין כי בית עסק שלא יעמוד בתקנים עלול להסתכן בסגירה.
  • תעודת כשרות בתוקף – מסמך זה יוכל להינתן לבית העסק רק לאחר שגורם מוסמך מטעם הרבנות במדינת ישראל בודק וקובע כי העסק עומד בכל תקני הכשרות, ומעניק לו תעודה המוכיחה זאת.

כשרות ואיכות אצל Meat&Meating

האמינו לנו, אינכם מעוניינים למצוא עצמכם במצב בו האורחים שלכם יעדיפו להישאר רעבים מאשר לאכול את המזון המוגש באירוע שלכם, ולו רק בשל הספק שהקייטרינג שהזמנתם אינו כשר. חברת Meat&Meating מציעה קייטרינג איכותי וכשר, ממנו כל האורחים שלכם יוכלו ליהנות ולשבוע, לאירוע בלתי נשכח וטעים במיוחד!

קייטרינג בשרי כשר לאירוע קטן

צור קשר
לקייטרינג שלכם השאירו פרטים כבר עכשיו
חזרה לראש הדף
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני