קייטרינג בשר

קייטרינג בשר עם תפריט עשיר במיוחד

קייטרינג בשר למגוון אירועים

ההכנות לקראת יום ההולדת של סבא בעיצומן, וממש עכשיו התחלתם לחשוב על הארוחה שתגישו לאורחים המוזמנים. קייטרינג בשר איכותי מבית Meat&Meating יוגש לכם במהלך האירוע, עם מגוון רחב של מנות טעימות ונפלאות. כל שעליכם לעשות – להרים אלינו טלפון!

כיצד נבחר קייטרינג בשר מוצלח?

על מנת לוודא שבחרתם קייטרינג בשר בצורה הטובה ביותר, רצוי לתת את תשומת הלב למספר נקודות:

  • תתעמקו בתפריט – נסו להתחשב באורחים שלכם עד כמה שניתן; האם ישנם כאלו הרגישים למרכיבים מסוימים כגון גלוטן, אגוזים, תבלינים מסוימים ועוד? האם ישנם צמחונים בקרב החברים והמשפחה שלכם? אינכם רוצים להיתקל באי נעימויות במהלך האירוע, האמינו לנו. השתדלו לברור את המנות שלכם עד כמה שאפשר על מנת שכולם יוכלו ליהנות.
  • אל תמהרו – אל תבחרו בקייטרינג הראשון שמצאתם. זכרו שהארוחה הינה חלק חשוב מאוד באירוע המתוכנן, ולכן עליכם לוודא כי אתם והמוזמנים שלכם בידיים הטובות ביותר. נסו לברר דרך מנועי החיפוש אילו חברות טובות יותר מאחרות, בעזרת המלצות וביקורות מחכמת ההמונים.
  • כשרות – בישראל מדובר בנושא רגיש במיוחד. הרגישות היא כה גבוהה עד שישנם כאלו שיעדיפו לסבול ולא לאכול במהלך האירוע מאשר להסתכן בלאכול מזון לא כשר. קייטרינג Meat&Meating מחזיק בתעודת כשרות – כך שאין לכם מה לדאוג.

ושיהיה בתאבון!

גולת הכותרת ברוב האירועים, היא הסעודה המוגשת. התפריט שלנו מורכב ממגוון עצום של מנות פתיחה, ביניים, מנות עיקריות בשריות ואיכותיות וקינוחי פרווה מרעננים. נשמח לקחת חלק בשמחתכם ולהכין עבורכם ארוחה בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם, כך שאיש לא יישאר רעב. זה הזמן להרים את הטלפון וליצור עמנו קשר, לא תאמינו עד כמה הדרך לאירוע מוצלח יכולה להיות פשוטה כל כך!

קייטרינג בשר עם תפריט עשיר במיוחד

צור קשר
לקייטרינג שלכם השאירו פרטים כבר עכשיו
חזרה לראש הדף
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני